Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

SunWalk | April 22, 2018

Scroll to top

Top

Brak komentarzy

Dolina Będkowska i Kobylańska - informacje praktyczne - SunWalk

Dolina Będkowska i Kobylańska – informacje praktyczne

Do  Kobylan dojechać najlepiej samochodem. Mniej wygodnym środkiem transportu będzie autobus. Wygodny mniej również poprzez fakt stosunkowo długiego czasu podróży.
– samochodem z centrum Krakowa pod kościół w Kobylanach – około 25minut
– autobusem z dworca głównego będziemy jechać około 1,5 godziny przesiadając się przy tym minimum 2 razy. Przykładowe połączenie w niedzielę: O godzinie 10.12 z przystanku Dworzec Główny Galeria Zachód kierujemy się linią 130 do przystanku Łobzów PKP. Tam po 2 minutach oczekiwania przesiadamy się na linię 801. Wysiadamy na przystanku Pasternik Cmentarz. Tu musimy czekać 15 minut na kolejny autobus. O 10.50 wsiadamy do autobusu linii 278, którym dojedziemy już do Kobylan. Całość podróży zajmie nam godzinę i 2 minuty.

Jeśli zdecydowaliśmy się na samochód, po dojechaniu do Kobylan, najlepiej zostawić go na parkingu przed kościołem. Lepiej nie jechać w stronę doliny Będkowskiej. Będzie tam spory problem z zaparkowaniem, poza tym wychodząc z doliny Kobylańskiej w drodze powrotnej nie będziemy musieli się cofać tylko wyjdziemy wprost na samochód.

Poniżej mapka ze szkicem trasy, a tutaj można znaleźć relację z wycieczki do doliny Będkowskiej i Kobylańskiej.

Mapa dolina Kobylańska, Mapa dolina Będkowska

GD Star Rating
loading...

Napisz swój komentarz